• AKCE

Co jsou to probiotika?

Probiotika jsou doplňkem stravy, podobně jako minerály a vitamíny. Slovo probiotikum znamená „pro život“ na rozdíl od slova antibiotikum, které znamená „proti životu“. Dle definice Světové zdravotnické organizace (WHO) jsou probiotika živé mikroorganizmy, které po užití ve stanoveném množství pozitivně působí na organizmus hostitele.

 

Lactobacillus reuteri Protectis® je probiotický bakteriální kmen patentovaný firmou Biogaia. Protože se L. reuteri Protectis® u člověka vyskytuje přirozeně, je dokonale přizpůsoben k podmínkám života v lidském organismu. Díky mnohostranným a zdokumentovaným zdravotním přínosům je L. reuteri Protectis® považován za probiotikum nejvyšší kvality.

  

Doporučené dávkování

Lze podávat dětem od prvního měsíce života v dávce 5 kapek denně. Jedna dávka obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis®. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy.

  

Pokyny k podávání 

Před použitím probiotické kapky BioGaia® dobře protřepejte.Otevřete lahvičku a otočte vzhůru dnem - kapka se vytvoří pomalu a samovolně. Kapky lze podávat na lžičce, s nápoji nebo spolu s jídlem (jídlo nesmí mít vyšší teplotu než 50°C). Způsob, jakým probiotické kapky BioGaia® užíváte, nemá větší význam. Kapky BioGaia nemají vliv na chuť potravin.

  

Složení

Slunečnicový olej, triglyceridový olej se středními řetězci - nosič, Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®) a stabilizátor (oxid křemičitý).

Datum min. trvanlivosti je uvedeno na obalu.

Těhotenství a kojení

Výrobek lze podávat během těhotenství a kojení.

 

Skladování

Probiotické kapky BioGaia® skladujte v teplotě do 25 ºC. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte lahvičku dobře uzavřenou. Uchovávejte na suchém místě. Před použitím dobře protřepejte. Nevystavuje přímému slunečnímu záření. Po prvním otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Více informací naleznete na internetových stránkách: www.biogaia.com

Výrobce

BioGaia AB

P.O.Box 3242

SE-10364 Stockholm

ŠVÉDSKO

www.biogaiahealth.com

 

Chráněné patentem: EP05747481.9, EP07748532,4, EP08164035,1 a dalšími.

Expirace: 02/2024

Souběžný dovoz 

 

2 dalších produktů ve stejné kategorii: